ALTANY DREWNIANE KRYTE TRZCINĄ

Altany drewniane kryte trzciną

 

Jeśli posiadasz ogród i marzysz o tym, aby miał oryginalny wygląd, a przebywanie w nim było czystą przyjemnością? Z pewnością pośród bujnej roślinności i kolorowych, pachnących kwiatów, dobrze komponowałaby się altana. Jaka altana jednak będzie idealna – naturalna, wspaniale komponująca się w ogrodzie, a przy tym przystępna cenowo i prosta w utrzymaniu? Idealnym rozwiązaniem będą altany drewniane kryte trzciną. Świetnie sprawdzą się w ogrodzie.

Trzcina jest materiałem niezwykle wytrzymałym. Odpowiednio pielęgnowana będzie służyć nam długie lata. Ponadto ma świetne właściwości termoizolujące oraz dźwiękochłonne, dzięki czemu przebywanie w niej będzie prawdziwym wytchnieniem i odpoczynkiem, z dala od zgiełku miasta. Konserwacja jest niezmiernie prosta. Polega na przeglądach oraz, w razie konieczności, uzupełnianiu ubytków trzciny.

Nasze altany wykonywane są metodą tradycyjną. Konstrukcje będą świetnie sprawdzać się w ogrodach przydomowych, ale zamówić można również altany biesiadne, które stać mogą przy hotelach i restauracjach, przeznaczone do użytku przez gości.

Altany drewniane kryte trzciną są niezwykle łatwe w utrzymaniu, co jest ich podstawową zaletą, a przy tym rewelacyjnie się prezentują, zapewniając wyjątkową atmosferę, zabezpieczając przed deszczem i chroniąc przed upalnym słońcem. Możliwy jest dowóz oraz montaż na terenie całej Polski. Cena może zawierać wizję lokalną, która umożliwia uszczegółowienie prac związanych z budową altan ogrodowych krytych strzechą.

Zalety drewnianych altan krytych trzciną

Przede wszystkim jest to niepowtarzalny wygląd, który wprowadzi do waszego ogrodnu wyjątkowy, swojski klimat. Jeśli szukacie idealnej altany dla gości w waszym hotelu czy restauracji – znajdą się również altany, które świetnie sprawdzą się w takich warunkach. Do wykonania altan używamy materiałów najwyższej jakości.

Dzięki temu altany służą przez długie lata, bez uszczerbku zarówno w wyglądzie, jak i jakości. Po zakończeniu budowy altana stanowi konstrukcję praktycznie bezobsługową dzięki zabezpieczeniu powierzchni drewna drewnochronem. Trzcina ma właściwości termoizolacyjne, co świetnie sprawdzi się zarówno w upalnie dni, jak i zimowe popołudnia, jeśli rozpalimy wewnątrz w kominku.

 

Altany ogrodowe kryte trzciną

Altany ogrodowe kryte trzciną powracają do łask i coraz częściej pojawiają się w naszych ogrodach. Stanowią ekskluzywny, pięknie komponujący się pośród roślinności element naszej działki. Trzcina jest fantastycznym materiałem o dużej trwałości. Poza tym posiada mnóstwo innych zalet, takich jak właściwości termoizolujące, co pozwoli nam na użytkowanie altany przez cały rok.

Ma także właściwości dźwiękochłonne, wyciszając nadmiar hałasu docierającego z zewnątrz. Altany długo zachowają oryginalny wygląd, są stosunkowo tanie i łatwe w użytkowaniu. Przy regularnych przeglądach i uzupełnianiu braków trzciny nową na bieżąco, będzie dłużyć nam dobrze i długo. Dlatego właśnie jest coraz częściej wybieraną altaną wśród klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gwarantując rzetelność wykonania i satysfakcję.

 

NASZE REALIZACJE

Altany z bali kryte strzechą

Dachów pokrytych strzechą trzcinową nie zobaczymy zbyt wiele. Dawniej miały one nieco większą popularność. Zaczęła ona jednak maleć na rzecz innych rodzajów poszycia. Często też strzecha kojarzyła się z luksusem i fanaberią… aż dotąd. Altany z bali kryte strzechą na nowo powracają z całą swoją mocą – i dobrze! Dachy tego typu są wyjątkowe w swoim wyglądzie – piękne i przyciągają wzrok. Idealnie będą komponowały się z elementami drewnianymi, które zwykle wykorzystujemy w naszych ogrodach. To jednak niejedyna ich zaleta. Są to dachy niezwykle trwałe i zapewniają naturalną wentylację.

Nasza firma zapewni szeroką gamę produktów. Naszą specjalnością są altany z trzciny, nie odmówimy jednak wykonania profesjonalnego wykonania dachu ze strzechy. Naszą załogę tworzą wysoce wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, dzięki czemu zagwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nieziemsko pięknym dachem ze strzechy na swojej posesji.

Warto nadmienić, że dachy oraz altany z bali kryte strzechą z trzciny są idealnym rozwiązaniem na wielu płaszczyznach. Oferujemy Państwu wykonanie z dbałością o wszelkie, mając na uwadze pełnej Państwa satysfakcji. Ponadto dachy oraz altany są całkowicie szczelnym i energooszczędnym rozwiązaniem, zapewniającym wyjątkową trwałość konstrukcji.

Od czasu powstania firmy wykonaliśmy bardzo dużo dachów, a także altan pokrytych strzechą, dzięki czemu potrafimy zaplanować pracę od podstaw i przewidzieć wszelkie komplikacje. Podejmiemy się pokrycia każdej powierzchni, w tym także zadaszenie o niezwykłych kształtach i kątach nachylenia. Stawiamy na solidność i pełen profesjonalizm.