ALTANY DREWNIANE KRYTE TRZCINĄ

Altany drewniane kryte trzciną to powracająca moda na piękną architekturę ogrodową. Szukasz niebanalnego pomysłu na ogród? Wybierz nietuzinkowe altany kryte trzciną. Trzcina jest naturalnym materiałem posiadającym wiele zalet. Jest wytrzymała, posiada właściwości termoizolujące, skutecznie wycisza różnego typu hałas.

Altany drewniane z trzciny długo zachowują swój oryginalny wygląd, a konserwacja tego typu krycia nie jest skomplikowana i polega przede wszystkim na regularnych przeglądach i uzupełnianiu ewentualnych braków trzciny. Z tych powodów jest to coraz bardziej popularna metoda krycia altan ogrodowych.

W Polsce dostępne są już altany drewniane kryte trzciną w różnych odmianach. My wykonujemy je metodą tradycyjną. Wykonywane konstrukcje bardzo dobrze pasują do ogrodów przydomowych, ale dostępne są również altany biesiadne, które budowane są przy hotelach i restauracjach. Są przeznaczone do użytku przez gości. Altany drewniane kryte trzciną są łatwe w utrzymaniu.

Doskonale się przy tym prezentują. Altana zapewnia w ogrodzie niepowtarzalną atmosferę. Zapewnia ochronę przed deszczem oraz daje cień w upalne dni. Wiele firm oferuje dowóz oraz profesjonalny montaż na terenie całej Polski. Bywa i tak, że w cenie altany ogrodowej krytej trzciną znajduje się bezpłatna wizja lokalna, która ma uszczegółowić prace związane z budową altany ogrodowej krytej strzechą.

Zalety altan drewnianych krytych trzciną

Z pierwszej kolejności trzeba tutaj wymienić wyjątkową stylistkę, która wprowadzi niepowtarzalny klimat do naszego ogrodu. Oprócz użytku prywatnego, altana drewniana kryta trzciną doskonale sprawdzi się również przy hotelach i restauracjach, jak obiekt, który ma bardziej publiczny charakter.

Do budowy altan wykorzystuje się materiały o najwyższej jakości, co zapewnia jej długowieczność. Altana trzcinowa po zakończeniu realizacji stanowi praktycznie bezobsługową konstrukcję. Trzcina ma bardzo pozytywne właściwości termoizolacyjne. Latem w altanie ogrodowej krytej strzechą będzie przyjemnie chłodno.

Natomiast zimą utrzyma ciepło, gdy rozpalimy kamienny kominek. Altany drewniane kryte trzciną to bardzo uniwersalne konstrukcje, które pasują do każdego rodzaju zabudowań. Po skończonym montażu powierzchnia drewna jest zabezpieczona drewnochronem. Dzięki temu nie trzeba już nic samodzielnie robić.

Dodatki do Altan drewnianych krytych trzciną

Sklepy mające tego rodzaju asortyment zazwyczaj posiadają również bardzo szeroką ofertę, jeżeli chodzi o wyposażenie altan ogrodowych krytych strzechą. Pozwala to znacznie urozmaicić wnętrze altanki z bali krytej strzechą. Na przykład nowoczesna wanna SPA ozwoli na sesje odprężającego hydromasażu. Natomiast sauna na porządne wygrzanie się zimą.

W środku altanki z bali krytej strzechą można wybudować: kamienny kominek, grilla i wędzarnię. Zewnętrzna część altanki z bali krytej strzechą może zostać urozmaicona za pomocą tarasu drewnianego z deski egzotycznej lub rodzimego drewna. Wybudowany taras można zadaszyć solidną konstrukcją aluminiową. Można również dobudować szklarnię lub oranżerię. Oczywiście po złożeniu zamówienia na altankę z bali krytą strzechą, często można uzyskać atrakcyjne rabaty.

Altany ogrodowe kryte trzciną

Altany ogrodowe kryte trzciną to powracająca architektura. Szukasz niebanalnego pomysłu na ogród? Wybierz nietuzinkowe Altany ogrodowe kryte trzciną. Trzcina jest naturalnym materiałem posiadającym wiele zalet. Jest wytrzymała, posiada właściwości termoizolujące, skutecznie wycisza różnego typu hałas. Altany ogrodowe kryte trzciną długo zachowują swój oryginalny wygląd, a konserwacja tego typu krycia nie jest skomplikowana i polega przede wszystkim na regularnych przeglądach i uzupełnianiu ewentualnych braków trzciny. Z tych powodów jest to coraz bardziej popularna metoda krycia altan ogrodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością bogatej oferty. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy 100% satysfakcji! Zapraszamy do współpracy!

altany drewniane kryte trzciną
altany kryte trzciną
altany z drewna kryte trzciną

NASZE REALIZACJE